jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۹۲۸۷   ۲۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۶

جام جم ورزشی: ماجرای جشن تولد گرفتن کریستیانو رونالدو پیش از شکست تیمش هنوز قرار نیست تمام شود.

حمله بنری هواداران رئال مادرید به کریستیانو رونالدو +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، هواداران و بازیکنان رئال مادرید بابت اینکه رونالدو پس از شکست سنگین چهار بر صفر رئال مقابل آتلتیکومادرید جشن تولد باشکوهی برای خودش گرفته به شدت عصبی و ناراحت هستند. روز گذشته در حوالی کمپ تمرینی رئال مادرید بنری انتقادی به نمایش در آمده بود.

بیرون کمپ، ده ها هوادار رئال حضور داشتند و این بنر، بیش از هر چیز دیگری خودنمایی می کرد . روی این بنر نوشته شده بود :" خنده شما مایه خجالت و شرمساری ماست." که اشاره به جشن و پایکوبی رونالدو و برخی بازیکنان رئال، ساعاتی پس از شکست در دربی مادرید دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها