jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۹۲۸۷   ۲۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۶

جام جم ورزشی: ماجرای جشن تولد گرفتن کریستیانو رونالدو پیش از شکست تیمش هنوز قرار نیست تمام شود.

حمله بنری هواداران رئال مادرید به کریستیانو رونالدو +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، هواداران و بازیکنان رئال مادرید بابت اینکه رونالدو پس از شکست سنگین چهار بر صفر رئال مقابل آتلتیکومادرید جشن تولد باشکوهی برای خودش گرفته به شدت عصبی و ناراحت هستند. روز گذشته در حوالی کمپ تمرینی رئال مادرید بنری انتقادی به نمایش در آمده بود.

بیرون کمپ، ده ها هوادار رئال حضور داشتند و این بنر، بیش از هر چیز دیگری خودنمایی می کرد . روی این بنر نوشته شده بود :" خنده شما مایه خجالت و شرمساری ماست." که اشاره به جشن و پایکوبی رونالدو و برخی بازیکنان رئال، ساعاتی پس از شکست در دربی مادرید دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر