jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۸۹۱۹   ۲۰ بهمن ۱۳۹۳  |  ۲۱:۵۲

جام جم ورزشی: رونالدو با هم تیمی هایش قهر کرده است؟ ماجرا از یکشنبه شب شروع شد.

وقتی رونالدو از سوی هم تیمی هایش تحریم می شود

به گزارش جام جم ورزشی ، رئال مادرید مقابل رقیب همشهری خود یعنی آتلتیکومادرید در لالیگا با نتیجه تحقیر آمیز چهار بر صفر شکست خورد. پس از این شکست سنگین رونالدو به سرعت شال و کلاه کرد و به محل برگزاری جشن تولد 30 سالگی اش رفت، جایی که برنامه مفصلی ترتیب داده بود و بیش از 150 مهمان حضور داشتند از جمله برخی از هم تیمی های رونالدو نظیر خامس رودریگوئز و سامی خدیرا. این جشن مفصل با توجه به شکست سنگین رئال انتقادات سرسختانه ای را متوجه رونالدو کرد.

اما این پایان ماجرا نیست. تمامی هم تیمی های رونالدو از گرث بیل و سرخیو راموس گرفته تا ایکر کاسیاس و مارسلو به این جشن تولد دعوت بودند اما آنها هیچکدام به جشن تولد رونالدو نرفتند و دلیلش چیزی نبود جز شکست سنگین تیمشان مقابل آتلتیکومادرید. در واقع آنها نه تنها رونالدو را تحریم کردند بلکه حتی از او دلخور هم شده اند.

فعلا ارتباط خوبی بین رونالدو و هم تیمی هایش وجود ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها