jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۸۵۰۲   ۱۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۲

جام جم ورزشی: جواد نکونام برای آخرین بار با پیراهن تیم ملی فوتبال ایران برابر سوئد به میدان خواهد رفت که بازی شماره 150 این بازیکن با پیراهن تیم ملی کشورمان است.

مربیگری نکونام در گرو ابقای کی‌روش/ کاپیتان خداحافظی می‌کند؟

تیم‌های ملی فوتبال ایران و سوئد در تاریخ یازدهم فروردین ماه سال 94 در استکهلم، پایتخت سوئد به مصاف هم خواهند رفت تا به این ترتیب ملی‌پوشان کشورمان در سفری نوروزی به اروپا به مصاف یاران زلاتان ابراهیموویچ بروند.

تیم ملی فوتبال سوئد در این دیدار با تیم اصلی خود به مصاف ایران خواهد رفت چرا که این دیدار تدارکاتی در فیفادی برگزار می‌شود.

شایعات متعددی در مورد اتمام قرارداد کارلوس کی‌روش با تیم ملی فوتبال ایران پس از بازی با شیلی و سوئد مطرح شده است، اما مساله قطعی ادامه همکاری جواد نکونام با تیم ملی به عنوان مربی و دستیار کی‌روش در صورت ابقای این سرمربی پرتغالی است.

در صورتیکه کی‌روش نظر فدراسیون فوتبال را برای سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران تا جام جهانی 2018 و رسیدن به سرمای مسکو جلب کند، کاپیتان تیم ملی ایران این بار در سمت دستیار کی‌روش فعالیت خود را پی می‌گیرد.

به گزارش شفقنا، نکته جالب در مورد نکونام این است که این بازیکن در دیدار مقابل سوئد که به عنوان بازی خداحافظی او محسوب می‌شود، رکورد 149 بازی ملی علی دایی را خواهد شکست. رکوردی که به دلیل حذف تیم ملی در جام ملت‌های آسیا به دست نیامد.

این درحالی بود که دایی در پیامی خوشحالی خود را برای شکستن این رکورد توسط نکونام ابراز و برای او آرزوی موفقیت کرده بود. نکونام در صورت حضور در بازی با سوئد، تعداد بازی‌های ملی خود را به 150 بازی می‌رساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها