jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۸۴۸۹   ۱۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۷

جام جم ورزشی: حقوق یک هفته یک بازیکن فوتبال در بسیاری از مواقع برابر است با حقوق چند ساله یک فرد عادی.

تنها فوتبالیستی که از همسرش درآمد کمتری دارد

به گزارش جام جم ورزشی ، درآمد هفتگی برخی از ستاره های تراز اول دنیای فوتبال از مرز 200 هزار دلار در هفته عبور می کند که رقم سرسام آوری است. با این اوصاف به نظر نمی رسد در دنیا بازیکنی پیدا شود که کمتر از یکی از اعضای خانواده اش در آمد داشته باشد. اما یک استثنای بزرگ در این میان وجود دارد. جرارد پیکه مدافع محبوب بارسلونا با اینکه در طول سال درآمد قابل توجهی از راه فوتبال دارد اما با این حال از همسرش پول کمتری در می آورد چرا که همسر سرشناس وی یکی از بزرگ ترین چهره های دنیای موسیقی است و سالانه میلیون ها دلار بابت اجرای برنامه های مختلفش به دست می آورد. در واقع پیکه در دنیای فوتبال یک استثناست، استثنایی که با وجود درآمد چندین میلیون دلاری از همسرش درآمد کمتری کسب می کنند.

پیکه و همسرش صاحب دو پسر به نام میلان و ساشا هستند که به دلیل مشغله های فراوان پدر و مادرشان کمتر آنها را در طول شبانه روز می بینند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر