jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۸۴۸۹   ۱۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۷

جام جم ورزشی: حقوق یک هفته یک بازیکن فوتبال در بسیاری از مواقع برابر است با حقوق چند ساله یک فرد عادی.

تنها فوتبالیستی که از همسرش درآمد کمتری دارد

به گزارش جام جم ورزشی ، درآمد هفتگی برخی از ستاره های تراز اول دنیای فوتبال از مرز 200 هزار دلار در هفته عبور می کند که رقم سرسام آوری است. با این اوصاف به نظر نمی رسد در دنیا بازیکنی پیدا شود که کمتر از یکی از اعضای خانواده اش در آمد داشته باشد. اما یک استثنای بزرگ در این میان وجود دارد. جرارد پیکه مدافع محبوب بارسلونا با اینکه در طول سال درآمد قابل توجهی از راه فوتبال دارد اما با این حال از همسرش پول کمتری در می آورد چرا که همسر سرشناس وی یکی از بزرگ ترین چهره های دنیای موسیقی است و سالانه میلیون ها دلار بابت اجرای برنامه های مختلفش به دست می آورد. در واقع پیکه در دنیای فوتبال یک استثناست، استثنایی که با وجود درآمد چندین میلیون دلاری از همسرش درآمد کمتری کسب می کنند.

پیکه و همسرش صاحب دو پسر به نام میلان و ساشا هستند که به دلیل مشغله های فراوان پدر و مادرشان کمتر آنها را در طول شبانه روز می بینند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها