برپایی نمایشگاه‌های بهاره از 6 اسفند در تهران

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری تهران از برگزاری نمایشگاه‌های بهاره از 6 اسفند در 5 نقطه تهران خبر داد.
کد خبر: ۷۶۷۷۲۵
برپایی نمایشگاه‌های بهاره از 6 اسفند در تهران

نعمت‌الله ترکی در گفت‌وگو با فارس درباره برگزاری نمایشگاه بهاره در استان تهران اظهار داشت: با توجه به اینکه میزان عرضه و تقاضا در استان متعادل است نیازی به برگزاری نمایشگاه‌های بهاره نبوده است ولی در جلسه اخیری که برگزار شد اعضای جلسه تنظیم بازار استان تهران به این نتیجه رسیدند که نمایشگاه‌های بهاره در سطح استان برگزار شود.

وی ادامه داد: نمایشگاه‌های بهاره در 5 نقطه استان تهران نسبت به عرضه مستقیم کالا برگزار می‌شود. 3 هزار و 840 غرفه در استان تهران محصولات خود را با تخفیف ارائه می‌دهند و این نمایشگاه از 6 اسفند برپا می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری تهران بیان داشت: در این نمایشگاه‌ها نباید کالاهای درجه دوم و سوم عرضه شود و در صورت عرضه غرفه‌ها متخلف شناخته شده و تعطیل می‌شوند.

وی تاکید کرد: اگر در بازرسی‌ها مشخص شود کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه‌ها کیفیت لازم را ندارند با آنها برخورد قاطعی صورت می‌گیرد.

ترکی یادآور شد: در ایام پایانی سال بازرسی‌ها از سوی سازمان صنعت، معدن تجارت، سازمان تعزیرات و سایر دستگاه‌های ذیربط برگزار می‌شود و افزایش قیمتی نیز در این ایام نخواهیم داشت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها