jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۷۶۷۰۲۲ ۱۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۸

جام جم نوا:‌گروه «بنیامین موزیک» در آخرین روزهای تمرین قبل از شروع کنسرت های اروپا، سالروز تولد نیما وارسته را با حضور خانواده این نوازنده فقید جشن گرفتند.

پشت‌صحنه‌ای از عاشقانه‌های بنیامین/تصاویر

بنیامین بهادری در این روزهای شلوغ که سخت در استودیوی شخصی زنده یاد نیما وارسته مشغول تمرین است در یک عصر زمستانی 13 بهمنی تصمیم گرفت، به یاد دوست و همراهش، یار نوازنده اش و جوان ناکام خانواده ای مهربان، جشن تولدی را که این بار نه با حضورش بلکه بدون حضورش در محل کاری که همیشه با او بود برگزار کند.
یک جشن عصرانه با طعم اشک و لبخند بعد از یک تمرین سخت برای حضور در اروپا آنهم با هدف یک اعلام فرهنگی و چه بهتر که در این جشن بار دیگر آن دورهمی های صمیمانه با نیما وارسته این بار با حضور پدر و مادرش و البته و اشک و لبخندهای جاری در آن، روشنابخش محفلی صمیمانه بود. محفلی که شاید در ظاهر از زبان هیچکدام از رفیقان در حضور پدر و مادر صحبتی به میان نیامد اما در چشم های تک تک هر یک می فهمیدی به بهانه تمرینی آمده بودند تا بگویند: «رفیقم نیما تولدت مبارک»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

آغاز یک گام بلند در صنعت رسانه

آغاز یک گام بلند در صنعت رسانه

صنعت رسانه، رو به رشد و از نظر فناوری، پویا و متنوع است. به همین دلیل عملا توسعه این صنعت وابسته به نوآوری در آن است و بدون تکنولوژی این صنعت زمینگیر می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر