کنترل پیشرفته ترین خودروی برقی جهان با ساعت اپل + عکس

آنهایی که پیشرفته ترین خودروی برقی جهان یعنی «Tesla Model S» و ساعت هوشمند اپل را همزمان خواهند داشت یکی از لذت بخش ترین مظاهر فناوری های نوین را تجربه می کنند.
کد خبر: ۷۶۶۶۷۴
کنترل پیشرفته ترین خودروی برقی جهان با ساعت اپل + عکس

خودروی برقی «Tesla Model S» با برد حرکتی حدود 420 کیلومتر به عنوان پیشرفته ترین خودروی برقی حال حاضر جهان محسوب می شود.

اکنون اپلیکیشنی ارایه شده که بر روی ساعت مچی اپل نصب خواهد شد و آنهایی که هر دوی این محصولات را در اختیار خواهند داشت می توانند خودروی خود را تنها با لمس صفحه نمایشگر ساعت مچی کنترل کنند!

شرکت اپل که در روزهای پایانی سال 2014 از محصولات جدید خود و از جمله ساعت مچی هوشمندش رونمایی کرد اکنون قصد دارد در آستانه تولید انبوه و ورود این محصول به بازارهای جهانی بر شهرت و اعتبار آن بیفزاید و در این میان چه چیزی می تواند بهتر از ترکیب کردن آن با پیشرفته ترین خودروی تمام برقی جهان باشد.

اپلیکیشن جدیدی که بر روی ساعت جدید اپل نصب می شود توسط «ELEKS» ارایه شده که با استفاده از آن کنترل خودرو کار بسیار آسانی خواهد بود.

کاربر با مشاهده صفحه نمایشگر ساعت، وضعیت باتری خودرو را زیر نظر قرار داده و بدین ترتیب می تواند برد حرکتی آن را به طور کاملا دقیق تخمین بزند.

این درحالی است که تخمین دقیق مسافت قابل طی کردن با میزان شارژ باتری خودروهای برقی همواره یکی از عوامل نگران کننده صاحبان آنهاست.

گذشته از آن با استفاده از این نرم افزار می توان محل دقیق خودرو را شناسایی کرد.

همکاری این شرکت ها این امکان را فراهم آورده تا صاحب خودرو و ساعت از راه دور قفل های خودرو را فعال یا غیرفعال کرده و حتی بوق آن را به صدا درآورده و چراغ های جلو را روشن کند.(مهر)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها