jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۶۶۷۳   ۱۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۴:۲۵

جام جم ورزشی: رقابت کریستیانو رونالدو و لیونل مسی قرار نیست تمام شود. در سال های اخیر دوستداران این دو سوپراستار شاهد رقابت ها آنها با یکدیگر در زمینه های مختلف بودند.

رونالدو و مسی دست از سر هم برنمی دارند

به گزارش جام جم ورزشی ، رونالدو و مسی اخیرا دوباره وارد کورس رقابت با یکدیگر شده اند و این رقابت بر سر گلزنی است. کریستیانو رونالدو که فصل گذشته به همراه لوئیس سوارز اروگوئه ای کفش طلای فوتبال اروپا را برد در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا تا به حال 28 گل به ثمر رسانده است تا بالاتر از هر بازیکن دیگری در اروپا قرار داشته باشد. او هم اکنون با 56 امتیاز در صدر جدول برترین گلزنان اروپا قرار دارد و اصلی ترین شانس برای کسب کفش طلاست، یعنی همان چیزی که فصل پیش هم به دست آورد. اما لیونل مسی رقیب سرسخت رونالدو که در هفته های اخیر اوج گرفته و خوب گل می زند و خوب پاس گل می دهد در رده دوم قرار دارد. او 22 گل با پیراهن بارسلونا در این فصل زده و 44 امتیاز دارد. مسی برای رسیدن به رونالدو کار سختی دارد به خصوص اینکه حالا رونالدو خطر مسی را پشت سر خود احساس می کند و تلاش او این است که با گلزنی های بیشتر از مسی فاصله زیادتری بگیرد. اما مسی که در هفته های اخیر خوب گل می زند در تمام این سال ها نشان داده می تواند غیر ممکن را ممکن کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر