jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۶۱۶۱   ۱۳ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۲

جام جم ورزشی: بارسلونا شب گذشته سه بر دو و با درخشش لیونل مسی ویارئال را شکست داد.

گل زیبای مسی در شب پیروزی سخت بارسلونا +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، بارسلونا که در هفته بیست و یکم لیگا در نوکمپ از ویارئال پذیرایی می کرد توانست با نتیجه سه بر دو برابر این تیم به پیروزی برسد و سه امتیاز حساس را به دست آورد. در این دیدار این بازیکنان ویارئال بودند که ابتدا به گل رسیدند. دنیس چریشف در دقیقه 30 گل نخست بازی را به ثمر رساند تا تیم مهمان پیش بیافتد و با روحیه خوبی به کار خود ادامه دهد. اما در دقایق آخر نیمه نخست

پاس زیبای لیونل مسی به رافینیا رسید اما ضربه او را دروازه بان ویارئال مهار کرد. توپ در برگشت به نیمار رسید و این ستاره برزیلی توانست گل تساوی را به ثمر رساند تا نیمه نخست با همین نتیجه به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم باز این بازیکنان ویارئال بودند که توانستند زودتر به گل برسند. لوسیانو ویتو در دقیقه 51 باردیگر دروازه آبی-اناری ها را باز کرد تا برای دومین بار در این دیدار تیم مهمان پیش بیافتد اما این برتری زیاد دوام نیاورد و تنها دو دقیقه بعد رافینیا گل تساوی را به ثمر رساند.

آبی-اناری ها که نمی خواستند امتیازات این بازی خانگی را از دست دهند، به حملات خود ادامه دادند. تنها دو دقیقه بعد نوبت به خود مسی رسید. این ستاره آرژانتینی در دقیقه 55 روی پاس سوآرس دروازه ویارئال را باز کرد تا سه امتیاز این دیدار هم به اندوخته آبی-اناری ها اضافه شود.

بارسلونا با این پیروزی 50 امتیازی شد و با یک امتیاز اختلاف نسبت به رئال مادرید و یک بازی بیشتر نسبت به این تیم در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار گرفت.

نتایج سایر دیدارها:

آلمریا یک- ختافه صفر

سویا 3- اسپانیول 2

لوانته صفر- بیلبائو 2

سلتاویگو یک- کوردوبا صفر

گزارش تصویری دیدار بارسلونا و ویارئال:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها