jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۵۸۶۱   ۱۲ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۹

جام جم ورزشی: اینبار در جام ملت های آفریقا درگیری و کتک کاری به وجود آمد.

باز هم کتک کاری در فوتبال +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های ۲۰۱۵ آفریقا بین دو تیم گینه استوایی و تونس درگیری به وجود آمد.

تیم ملی فوتبال گینه استوایی شب گذشته (شنبه) در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های 2015 آفریقا با نتیجه 2 بر یک از سد تونس گذشت

در پایان این بازی بازیکنان تونس که به شدت از تصمیم داور برای پنالتی مشکوکی که به سود گینه استوایی در دقیقه 90 اعلام کرد، معترض بودند به سمت او حمله کردند که در پی این تشنج پلیس ضدشورش وارد ماجرا شد و با ایجاد امنیت داور مسابقه به درگیری بازیکنان دو تیم هم خاتمه داد.

همین پنالتی بحث‌برانگیز باعث شد تا گینه استوایی بازی را در وقت‌های قانونی به نتیجه تساوی یک بر یک بکشاند و در نهایت هم در وقت‌های اضافه با برتری 2 بر یک راهی مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها شود.

زمانی هم که بازیکنان تونس قصد داشتند زمین بازی را ترک کنند هواداران گینه‌ای به سمت آنها اشیاء و موشک‌های دستی پرتاب کردند که یکی از بازیکنان تونس هم در پاسخ بطری را که به داخل زمین پرتاب شده بود، به سمت هواداران گینه‌ای پرتاب کرد.

پس از این اتفاقات درگیری ها به اوج خود رسید اما با مداخله پلیس همه چیز به سرعت تمام شد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر