jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۶۵۷۴۹   ۱۲ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۲

جام جم ورزشی: آقای گل فوتبال آسیا اعلام کرد که افتخار می‌کند که هواداران تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ جوی خارق‌العاده در ورزشگاه‌ها ایجاد کردند.

دایی: به حضور هواداران ایران در ورزشگاه‌ها افتخار می‌کنم

به گزارش جام جم ورزشی ، سامی الجابر، علی دایی و داتو سو چین آن، سفرای کنفدراسیون فوتبال آسیا به تمجید از عملکرد تیم‌ها در مسابقات جام ملت‌های آسیا 2015 در استرالیا پرداختند. این سه اسطوره فوتبال در ورزشگاه سیدنی حاضر شدند تا بازی فینال این دوره از مسابقات بین دو تیم استرالیا و کره ‌جنوبی را از نزدیک تماشا کنند. سامی‌الجابر در این باره اظهار داشت: از اول بازی‌ها را دنبال کردم و شک ندارم که فوتبال بسیار خوبی را از تیم‌ها شاهد بودیم. بسیار مفتخرم که دنیا این تورنمنت را تماشا می‌کرد و همه می‌‌توانستند استانداردهای بالایی را که در استرالیا داشتیم، ببینند. اینکه همه می‌توانستند بازیکنان جوان فوق‌العاده‌ای را تماشا کنند که معمولا شانس این دیده شدن را ندارند. علی دایی، برترین گلزن تاریخ فوتبال آسیا نیز گفت: من فکر می‌کنم مسابقات جام ملت‌های آسیا موفقیت بسیار بزرگی بوده است. استانداردهای فوتبال بسیار خوب بوده است و با توجه به بازی‌هایی که من دیدم اختلاف بسیار کمی بین تیم‌های شرکت کننده وجود داشت. وی ادامه داد: همچنین جمعیت فوق‌العاده‌ای در ورزشگاه‌ها برای تماشای بازی‌ها حاضر شدند و ورزشگاه‌ها را پر کردند و چنین جو خارق‌العاده‌ای را به وجود آوردند. به خصوص افتخار می‌کنم که بگویم وقتی ایران بازی می‌کرد، چنین جوی در ورزشگاه حاکم بود. داتو سو، بازیکن سابق و سرمربی تیم ملی فوتبال مالزی نیز گفت: من فکر می‌کنم تعداد مردمی که ما در این مسابقات دیدیم، به تنهایی نشان دهنده تثبیت فوتبال در استرالیا است و این جمعیت که در اینجا حاضر شدند، با آغوش باز از جام ملت‌های فوتبال آسیا استقبال کردند. وی اضافه کرد: استانداردهایی که ما دیدیم قطعا با بخش‌هایی از اروپا و سایر نقاط دنیا قابل مقایسه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها