jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۶۵۳۶۲   ۱۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۸

جام جم ورزشی: AFC نظرسنجی برای انتخاب برترین های جام ملت های آسیا را آغاز کرده است.

گوچی، آندو و پورعلی گنجی در جمع برترین های جام ملت ها

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به معرفی مهاجمان، هافبک‌ها، مدافعان و دروازه‌بانان برتر مسابقات جام ملت‌های آسیا 2015 پرداخت و از هواداران فوتبال خواست تا بهترین بازیکن را در هر پست انتخاب کنند. در فهرست برترین مهاجمان AFC رضا قوچان‌نژاد از ایران، تیم کیهیل از استرالیا، حمزه الدردو از اردن، کیسوکه هوندا از ژاپن، سون هیونگ مین از کره‌جنوبی، علی مبخوط از امارات، لی جیونگ هیوپ از کره‌جنوبی و سون کی از چین به چشم می‌خورند.

همچنین آندرانیک تیموریان از ایران، ماسیمو لونگو از استرالیا، یاسر کاظم از عراق، شینجی کاگاوا از ژاپن، کی سونگ یوئنگ از کره‌جنوبی، عمر عبدالرحمان از امارات، شوخرات مخمدیف از ازبکستان و وو ژی از چین در میان برترین‌ هافبک‌های این مسابقات قرار دارند.

در فهرست بهترین مدافعان جام ملت‌های آسیا نیز اسامی مرتضی پورعلی‌گنجی از ایران، جیسون دیویدسون از استرالیا، ضرغام اسماعیل از عراق، گوتوکو ساکای از ژاپن، چا دو ری از کره‌جنوبی، مهند العنزی از امارات، آنزور اسماعیلف از ازبکستان و کواک تائه هووی به چشم می‌خورد.

همچنین سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا مت رایان از استرالیا، وانگ دالی از چین، کیم جین هیون از کره‌جنوبی و ماجد ناصر از امارات را به عنوان دروازه‌بان‌های برتر این مسابقات معرفی کرده است.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها