jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۶۴۸۱۷   ۰۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

علیرضا رضاداد، دبیر سی و سومین جشنواره فیلم فجر امشب به برنامه سینما اکران می‌آید. این برنامه ساعت ساعت 19 از شبکه پنج پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج، فرشید نوابی تهیه‌کننده و سردبیر برنامه سینما اکران با بیان این مطلب گفت: برنامه سینما اکران این هفته ویژه جشنواره بین‌المللی فجر تدارک دیده شده و دبیر سی و سومین جشنواره فیلم فجر با حضور در این برنامه درباره این جشنواره و بخش‌های آن توضیحاتی را ارائه می‌کند.

وی افزود: قرار است آنونس هشت فیلم سینمایی جشنواره شامل مبارک، قول، حکایت عاشقی، بدون مرز، نزدیک‌تر، شرف‌ناز، شاهزاده روم، دریاماهی و پرنده برای اولین بار در این برنامه رونمایی و پخش شود. تهیه‌کننده برنامه سینما اکران با اشاره به این‌که از دوازدهم بهمن این برنامه ویژه جشنواره فیلم فجر پخش می‌شود،‌ گفت: این برنامه در دهه فجر هر شب از برج‌میلاد ساعت 21 به‌صورت زنده و مستقیم، اخبار و رویدادهای جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را به اطلاع مردم می‌رساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها