jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۴۴۹۸   ۰۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۲۰:۱۰

جام جم ورزشی: کریستیانو رونالدو و لیونل مسی حدود دو سال و نیم با یکدیگر تفاوت سنی دارند.

یک رابطه عجیب بین رونالدو و مسی و پسرانشان

به گزارش جام جم ورزشی ، کریستیانو رونالدو متولد فوریه 1985 است و هم اکنون 30 سال دارد. لیونل مسی نیز متولد ژوئن 1987 است و کم کم وارد 28 سالگی خود می شود. بدین ترتیب رونالدو 869 روز از لیونل مسی بزرگ تر است. اما نکته بسیار جالبی درباره این دو وجود دارد. رونالدو پسری به نام جونیور دارد که در سال 2010 متولد شد و مسی نیز صاحب پسری به نام تیاگو است که او نیز در سال 2012 به دنیا آمد. همانطور که کریستیانو و لیونل 869 روز با یکدیگر تفاوت سنی دارند پسرانشان نیز دقیقا به همین میزان اختلاف سنی دارند به این ترتیب که جونیور چهار ساله 869 روز از تیاگوی دو ساله بزرگ است!

هواداران ریز بین این دو بازیکن چنین آمار جالبی را کشف کرده اند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر