jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۴۴۸۴   ۰۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۵

جام جم ورزشی: خبرگزاری عربی 21 گزارش داده است که پنج نفر از فوتبالیست های تیم های اروپایی به داعش پیوسته اند.

5 فوتبالیست انگلیسی در ترکیب تروریست‌های داعش+عکس

به گزارش جام جم ورزشی، طبق گزارش روزنامه دیلی میل انگلیس، در اقدامی بی سابقه پنج نفر از بازیکنان باشگاه های اروپا به داعش پیوستند تا در عراق و سوریه بجنگند.

"دیلی میل" همچنین اعلام کرد که این بازیکنان اصالتا پرتغالی هستند؛ اما در باشگاه های انگلیس مشغول به بازی بوده اند. این بازیکنان در شرق لندن سکونت داشتند.

گفته می شود که این بازیکنان پیش از پیوستن به داعش تحت تأثیر افکار افراطی برخی از مهاجران پاکستانی و هندی قرار گرفته بودند.

این روزنامه انگلیسی همچنین اعلام کرد که یکی از این بازیکنان از دوستان و هم تیمی های سابق "کریستیانو رونالدو" بوده است.

"نیرو سارایفا"، "سیلسو رودریگز"، "دا کوستا رودریگز"، وساندرو" و "فابیو بوکاس" بازیکنانی بوده اند که از باشگاه های انگلیس جدا شده و به داعش پیوسته اند. فابیو بوکاس 22 ساله، کم سن و سال ترین بازیکنی است که به داعش پیوسته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها