jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۶۴۰۹۵   ۰۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۹

عضو شورای شهر تهران گفت: محل هایی که توسط شهرداری پایتخت برای جمع آوری و اسکان معتادان در نظر گرفته می شود باید در خارج از تهران و بدور از مناطق مسکونی باشد.

ندامتخانه های معتادان از تهران بروند

ابوالفضل قناعتی، عضو شورای شهر تهران گفت: در برنامه 5 سال دوم که در شورای شهر تهران به تصویب رسید، برای حدود 10 هزار معتاد متجاهر محل هایی را در نظر گرفته ایم که امیدواریم با تلاش شهرداری، هر چه سریع تر به بهره برداری برسد.

وی افزود: در فاز اول گرم خانه هایی تاسیس شد که با انتقاداتی از سوی برخی از اعضای شورا مواجه شد، چرا که این گرم خانه ها در مناطق پر جمعیتی واقع بود و بسیاری از خانواده ها از حضور معتادین دوره گرد در اطراف مدارس و پارک ها شکایت داشتند.

عضو شورای شهر تهران گفت: پس از متواری شدن معتادان در مناطق پر تردد، تصمیم بر این شد که اتوبوس ها و وسایل نقلیه ای برای انتقال آن ها از گرمخانه به مناطق دور از فضای شهری اختصاص داده شود و امیدواریم که با همیاری شهرداری تهران این اتفاق رخ داده باشد.

قناعتی افزود: محل هایی که توسط شهرداری تهران برای جمع آوری و اسکان معتادان در نظر گرفته می شود، باید در خارج از تهران و بدور از مناطق مسکونی باشد.(دفاع پرس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها