jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۶۴۰۸۵   ۰۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۶

جام جم ورزشی: روز گذشته در جریان دیدار عراق و کره جنوبی در نیمه نهایی جام ملت های آسیا یک هوادار ایرانی به دلیل تکان دادن پرچم ایران کتک خورد.

ضرب و شتم یک هوادار ایرانی در دیدار عراق و کره جنوبی +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، یک هوادار ایرانی دیروز در جریان دیدار تیم های عراق و کره جنوبی در ورزشگاه حضور یافت و هنگامی که پرچم ایران را تکان می داد مورد ضرب و شتم چند تماشاگر عراقی قرار گرفت.

در حالی که روز یکشنبه کنفدراسیون آسیا اعتراض ایران مبنی بر دوپینگی و محروم بودن بازیکن تیم عراق را رد کرد تعدادی از هواداران ایرانی با امید به اینکه ایران مقابل کره جنوبی در مرحله نیمه نهایی جام ملت ها قرار خواهد گرفت، بلیط این بازی را خریداری کرده بودند و با پرچم ایران به ورزشگاه رفتند و از تیم ملی ایران حمایت کردند. اما جو ورزشگاه به شدت به سود عراقی ها بود و هواداران این تیم به ایرانی ها اجازه نمی دادند خودنمایی کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها