jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۴۰۵۲   ۰۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۷

جام جم ورزشی: ستاره برزیلی بارسلونا در گفت و گو با خبرنگاران کریستیانو رونالدو را مورد انتقاد قرار داد.

نیمار: رونالدو باید به دلیل خشونتش تنبیه شود

به گزارش جام جم ورزشی ، رونالدو درهفته اخیر لالیگا و در دیدار رئال و کوردوبا با برخورد فیزیکی با مدافع حریف از زمین اخراج شد. نیمار ستاره برزیلی بارسلونا حالا به این اتفاق واکنش نشان داده است. وی در اینباره گفت: البته من رونالدو را درک می کنم. برخی مواقع در فوتبال شما را درون زمین تحریک می کنند. این اتفاق پیش از این برای زیدان و حتی خود من رخ داده است. کار به جایی می رسد که ممکن است نتوانید آرامشتان را در بازی حفظ کنید.

نیمار افزود: رونالدو حرکت خشنی از خود نشان داد و حالا باید به همین خاطر تنبیه شود. به نظر من کارت قرمز برای او کافی بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر