jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۳۲۳۴   ۰۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۸

جام جم ورزشی: خواننده مطرح کشور در کنسرت اخیر خود حرف های جالبی درباره تیم ملی فوتبال ایران و علی دایی زد.

خواجه امیری: تیم ملی تکمیل‌کننده‌ای چون علی دایی را کم داشت

احسان خواجه امیری خواننده موسیقی پاپ ایران در حاشیه کنسرت اخیر خود گفت: تیم ملی ایران برای صعود به مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا تکمیل‌کننده‌ای همچون علی دایی را کم داشت.
احسان خواجه‌امیری در حاشیه کنسرت موسیقی خود در تالار فدک اردبیل گفت : افتخار می‌کنم که امروز در دیاری هستم که شهرت آن به معنویت و پرورش بهترین استعدادها همچون علی دایی است که همواره اسطوره فوتبال ایران و آسیا است.

وی عنوان کرد: همه ما از باخت تیم ملی برابر تیم عراق ناراحت هستیم و افسوس می‌خوریم که چرا در خط حمله خود تکمیل‌کننده‌ای همچون علی دایی را نداریم که با غیرت تمام در همه بازی‌ها حضور پیدا می‌کرد.

خواجه‌امیری تصریح کرد: مردم اردبیل باید به وجود چنین اسطوره‌ای افتخار کنند که همواره برای تیم ملی در این سرزمین آبرو خلق می‌کرد که قطعا امروز اگر حقمان در فوتبال خورده شده است به دلیل نبود چنین بازیکنانی در رده‌های بالای مدیریتی در آسیا است در حالی که به راحتی می‌توانستیم به مرحله بعدی صعود کنیم.

(فرهنگ نیوز)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر