دو پسر سابقه دار که با لباس مامور اداره برق از کسبه اخاذی می‌کردند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
کد خبر: ۷۶۳۱۸۰
اخاذی با لباس مامور اداره برق

ساعت 13 و 30 دقیقه دوم بهمن ماه یکی از شهروندان ساکن محدوده نارمک ضمن تماس با مرکز فوریت های پلیسی تهران بزرگ از قصد اخاذی چند جوان تحت عنوان مامور اداره برق خبر داد.

بلافاصله تیمی از کلانتری گلبرگ جهت بررسی موضوع به محله نارمک، خیابان مدائن مراجعه کردند که ماموران انتظامی پس از حضور در محل طی گفتگویی با مالک کارگاه دریافتند که دقایقی پیش دو جوان با لباس اداره برق به این کارگاه مراجعه کرده و به بهانه خراب بودن کنتور قصد اخاذی داشتند که وقتی مالک کارگاه با اداره برق تماس می‌گیرد، ‌متوجه فرار 2 جوان شیاد می‌شود.

به دنبال این موضوع بلافاصله با اخذ مشخصات دو مامور قلابی اداره برق، گشت‌های متمرکز خود را در سطح منطقه آغاز کردند که پس از گذر 40 دقیقه‌ توانستند دو پسر جوان را که در حال پرسه زنی با لباس اداره برق بودند، دستگیر و به کلانتری منتقل کنند.

در کلانتری مشخص شد، دو جوان دارای چندین فقره سابقه زورگیری و سرقت هستند و مدت‌ها بود که با همین روش از کسبه محدوده نارمک اخاذی می‌کردند.

سرگرد حسن نورآبادی، رییس کلانتری 147 گلبرگ با اعلام این خبر، افزود: در این زمینه پرونده تشکیل و متهمان جهت تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرائمشان در اختیار کارآگاهان چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.(باشگاه خبرنگاران)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها