jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۲۷۱۷   ۰۴ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۴

جام جم ورزشی: عضو کمیته‌ی تنظیم مقررات فدراسیون فوتبال می‌گوید اگر اثبات شود، عبدالزهرا با وجود محرومیت برابر ایران بازی کرده است نتیجه دیدار عراق برابر ایران سه بر صفر به سود ایران تغییر می‌کند.

نصیرزاده: نتیجه بازی با عراق باید 3 بر صفر به نفع ایران شود

هوشنگ نصیرزاده درباره‌ی استفاده تیم ملی عراق از یک بازیکن دوپینگی در بازی مقابل ایران، اظهارکرد: طبق پروتکلی که میان کشورهای عضو فیفا به امضا رسیده است وقتی آزمایش دوپینگ یک بازیکن مثبت اعلام می‌شود باید مدارک آن برای فیفا ارسال شود. اگر علا عبدالزهرا در زمانی که در تراکتورسازی بازی می‌کرد آزمایش دوپینگش مثبت شده باشد و توسط مسئولان باشگاه تراکتور سازی مدارک به فیفا ارسال شده باشد احتمالا فیفا او را محروم کرده است. این موضوع را ممکن است فدراسیون فوتبال ایران اطلاع نداشته باشد.

وی افزود: بر همین اساس اگر تا دو ساعت پس از دیدار ایران مقابل عراق مسئولان تیم ملی به خاطر این موضوع شکایت خود را رسما اعلام کرده باشند، مسئولان AFC این موضوع را استعلام می‌کنند تا ببینند آیا محرومیت علا عبدالزهرا به بازی مقابل ایران مربوط می‌شود یا خیر؟ اگر چنین اتفاقی افتاده باشد عراق از بازیکن محروم استفاده کرده است و طبق قانون باید نتیجه بازی باید سه بر صفر به نفع ایران تغییر کند.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها