jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۲۷۱۷   ۰۴ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۴

جام جم ورزشی: عضو کمیته‌ی تنظیم مقررات فدراسیون فوتبال می‌گوید اگر اثبات شود، عبدالزهرا با وجود محرومیت برابر ایران بازی کرده است نتیجه دیدار عراق برابر ایران سه بر صفر به سود ایران تغییر می‌کند.

نصیرزاده: نتیجه بازی با عراق باید 3 بر صفر به نفع ایران شود

هوشنگ نصیرزاده درباره‌ی استفاده تیم ملی عراق از یک بازیکن دوپینگی در بازی مقابل ایران، اظهارکرد: طبق پروتکلی که میان کشورهای عضو فیفا به امضا رسیده است وقتی آزمایش دوپینگ یک بازیکن مثبت اعلام می‌شود باید مدارک آن برای فیفا ارسال شود. اگر علا عبدالزهرا در زمانی که در تراکتورسازی بازی می‌کرد آزمایش دوپینگش مثبت شده باشد و توسط مسئولان باشگاه تراکتور سازی مدارک به فیفا ارسال شده باشد احتمالا فیفا او را محروم کرده است. این موضوع را ممکن است فدراسیون فوتبال ایران اطلاع نداشته باشد.

وی افزود: بر همین اساس اگر تا دو ساعت پس از دیدار ایران مقابل عراق مسئولان تیم ملی به خاطر این موضوع شکایت خود را رسما اعلام کرده باشند، مسئولان AFC این موضوع را استعلام می‌کنند تا ببینند آیا محرومیت علا عبدالزهرا به بازی مقابل ایران مربوط می‌شود یا خیر؟ اگر چنین اتفاقی افتاده باشد عراق از بازیکن محروم استفاده کرده است و طبق قانون باید نتیجه بازی باید سه بر صفر به نفع ایران تغییر کند.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر