jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۶۲۵۱۷   ۰۳ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۶:۴۰

رئیس جمهور عراق ضمن تمجید از نقش مهم آیت الله سیستانی در متوقف کردن گسترش نفوذ داعش گفت : سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران نیز در این عرصه نقش بسیار چشمگیری داشت .

رییس جمهور عراق از آیت الله سیستانی و سردار سلیمانی می گوید

به گزارش پایگاه المسله ، معصوم افزود: آیت الله سید علی سیستانی، با صدور فتوای جهاد کفائی ، پیشروی تروریستهای داعش به سمت بغداد را متوقف ساخت ، زیرا این فتوا نقش مهمی را در بسیج داوطلبان عراقی به حمل سلاح و مبارزه با داعش ایفا کرد.

وی گفت : پس از فروپاشی ارتش عراق در شهر موصل و مناطق دیگر، گردانهای داوطلبان مردمی توانستند خطر داعش را از بغداد دور کنند.

فواد معصوم با اشاره به نقش مهمی که {سردار} قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس در زمینه مبارزه با داعش ایفا کرد افزود: قاسم سلیمانی نیز نقش بارزی را در متوقف ساختن حملات تروریستی داعش در عراق ایفا کرده است .

فواد معصوم افزود: ایران بلافاصله سلاح دراختیار ارتش عراق و نیروهای پیشمرگه درکردستان عراق قرار داد. (واحد مرکزی خبر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

افتخارم این است که همیشه دانشجو بوده و هستم و خواهم بود. تا بوده دانشجو همیشه و در همه جهان فرهیخته، وطن‌دوست و عدالت‌طلب بوده است.

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها