jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۱۵۳۷   ۳۰ دی ۱۳۹۳  |  ۲۰:۱۰

جام جم ورزشی: دو بازیکن شاغل در لیگ فوتبال آمریکایی در ایالات متحده، با حرکتی جالب علاقه خود را به برترین بازیکن فوتبال جهان در سال ۲۰۱۴ اعلام کردند.

ابراز علاقه ستارگان فوتبال آمریکایی به رونالدو با کفش! + عکس

به دنبال پیروزی مجدد کریستیانو رونالدو در کورس کسب توپ طلا برای دومین سال متوالی،‌ محبوبیت او هم افزایش پیدا کرده است به خصوص در آمریکا که دو بازیکن شاغل در لیگ فوتبال آمریکایی این کشور (NFL) حرکت جالبی برای نشان دادن طرفداری خود از ستاه پرتغالی رئال مادرید انجام دادند.

پس از اهدای دومین توپ طلای متوالی به رونالدو که هفته گذشته در مراسمی در شهر زوریخ صورت گرفت، شرکت تولید لوازم ورزشی نایکی، اسپانسر کفش‌های رونالدو، از یک جفت کفش اختصاصی برای برترین بازیکن جهان رونمایی کرد و او در بازی‌هایی که در سال جدید میلادی به میدان رفته از این کفش‌ها استفاده کرده است.

روز گذشته اما کفش‌های جدید رونالدو با همان نشان معروف مخفف اسم کوچک و فامیل او به همراه شماره پیراهنش، CR7 در پای دو بازیکن تیم فوتبال آمریکایی گرین بی پکرز، به نام‌های ترامون ویلیامز و سم شیلدز دیده شد که این اتفاق توجه رسانه‌ها را جلب کرد.

تب فوتبال و به طور خاص‌تر تب کریستیانو رونالدو مدتی است که در آمریکا شایع شده و الگو برداری بازیکنان NFL (محبو‌ترین ورزش آمریکا) از رونالدو نشان دهنده این موضوع است.

(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر