jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۱۵۳۷   ۳۰ دی ۱۳۹۳  |  ۲۰:۱۰

جام جم ورزشی: دو بازیکن شاغل در لیگ فوتبال آمریکایی در ایالات متحده، با حرکتی جالب علاقه خود را به برترین بازیکن فوتبال جهان در سال ۲۰۱۴ اعلام کردند.

ابراز علاقه ستارگان فوتبال آمریکایی به رونالدو با کفش! + عکس

به دنبال پیروزی مجدد کریستیانو رونالدو در کورس کسب توپ طلا برای دومین سال متوالی،‌ محبوبیت او هم افزایش پیدا کرده است به خصوص در آمریکا که دو بازیکن شاغل در لیگ فوتبال آمریکایی این کشور (NFL) حرکت جالبی برای نشان دادن طرفداری خود از ستاه پرتغالی رئال مادرید انجام دادند.

پس از اهدای دومین توپ طلای متوالی به رونالدو که هفته گذشته در مراسمی در شهر زوریخ صورت گرفت، شرکت تولید لوازم ورزشی نایکی، اسپانسر کفش‌های رونالدو، از یک جفت کفش اختصاصی برای برترین بازیکن جهان رونمایی کرد و او در بازی‌هایی که در سال جدید میلادی به میدان رفته از این کفش‌ها استفاده کرده است.

روز گذشته اما کفش‌های جدید رونالدو با همان نشان معروف مخفف اسم کوچک و فامیل او به همراه شماره پیراهنش، CR7 در پای دو بازیکن تیم فوتبال آمریکایی گرین بی پکرز، به نام‌های ترامون ویلیامز و سم شیلدز دیده شد که این اتفاق توجه رسانه‌ها را جلب کرد.

تب فوتبال و به طور خاص‌تر تب کریستیانو رونالدو مدتی است که در آمریکا شایع شده و الگو برداری بازیکنان NFL (محبو‌ترین ورزش آمریکا) از رونالدو نشان دهنده این موضوع است.

(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها