jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۹۱۲۰   ۲۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۴

جام جم ورزشی: سرمربی تیم ملی گفت که به لحاظ فنی همه آنهایی که در فوتبال هستند دچار اشتباه می‌شوند.

کی‌روش: از نظر فنی همه ما اشتباه می‌کنیم

کارلوس کی‌روش که به دنبال قهرمانی با تیم ملی ایران در شانزدهمین دوره جام ملت‌های آسیاست، با هیجان خاصی بازی‌ها را دنبال می‌کند و به همین دلیل است که حتی کوچک‌ترین اتفاق هم برای او اهمیت دارد.
سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان در صحبتی که با خبرگزاری فرانسه داشته از قضاوت بنجامین ویلیامز استرالیایی انتقاد کرده و در این خصوص گفته است: «فوزی عایش، مدافع تیم ملی بحرین بسیار خشن بازی می‌کرد و با آرنج به بازیکنان ایران می‌زد. او در طول بازی سعی داشت این کار را تکرار کند اما داور با او مهربان بود».
کی‌روش ادامه داد: «همان‌طور که همه می‌دانند ضربه زدن با آرنج یک کار بسیار خطرناک به شمار می‌رود و قوانین فوتبال هم مشخص است اما داور حتی یک کارت زرد هم به بازیکن بحرین نداد. ویلیامز در سطح بازی‌های جام ملت‌های آسیا نبود».
در دیدار ایران و بحرین که با نتیجه 2 بر صفر به سود تیم ملی فوتبال کشورمان به پایان رسید، بازیکنان ایران سه گل به ثمر رساندند که داور آفساید گرفت. کی‌روش در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسید دو گل از سه گل ایران که آفساید اعلام شد درست بود و داور اشتباه کرده است، گفت: «از جنبه فنی همه ما اشتباه می‌کنیم».

(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها