jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۵۸۴۲۹   ۲۱ دی ۱۳۹۳  |  ۱۷:۰۰

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران، با بیان اینکه داعش ۵۰۰ کیلومتر از مرزهای ایران اسلامی فاصله گرفته است، گفت: اکنون داعش به مرزهای اروپا چسبیده و در این منطقه عملیات تروریستی انجام می‌دهد.

داعش ۵۰۰ کیلومتر از مرزهای ایران فاصله گرفته است

سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف در همایش بسیج و رسانه گیلان با اشاره به برگزاری دوازدهمین همایش بسیج و رسانه در این استان و با بیان اینکه این همایش از برنامه‌های تخصصی حوزه تخصصی در رسانه است، گفت: در این نشست‌ها باید به اهمیت موضوع انقلاب اسلامی در جهان پرداخته شود.

وی با بیان اینکه پس از گذشت ۳۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی دنیا به ملت ایران توجه دارد، تصریح کرد: اهمیت نظام اسلامی مربوط به فرهنگ انقلاب اسلامی است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه «محتوای پیام، جغرافیای مخاطب و ابزار انتقال پیام به مخاطب» را سه ضلع عملیات رسانه‌‌ای برشمرد و بیان کرد: گفتمان در عملیات رسانه‌ای بسیار تاثیرگذار است.

سردار شریف، گفتمان‌ها را ساخته و پرداخته بشر عنوان کرد و افزود: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، گفتمان کمونیست و فرهنگ غربی از گفتمان‌های مسلط در جهان بود.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پیشرفت نظام اسلامی را به دلیل وجود رهبری هوشمندانه دانست و بیان کرد: مقام معظم رهبری با یک سخنرانی تمام طراحی‌های دشمن را خنثی می‌کند.

سردار شریف با اشاره به چهار سال درگیری تروریست‌ها در سوریه، خاطرنشان کرد: در ماه سوم جنگ سوریه مقام معظم رهبری در سخنرانی در مرقد مطهر امام (ره) فرمودند که «دولت و مردم سوریه اجازه نمی‌دهند دشمنان در سرزمین سوریه کاری انجام دهند» و این امر نشان‌دهنده قدرت رهبری در ایران اسلامی است.

وی به وجود حرکت‌های تروریستی داعش در پاریس اشاره کرد و گفت: رفتار مذکور نشان‌دهنده حرکت ناشیانه غرب در قبال سوریه است.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج یکی از مهم‌ترین مواریث امام و انقلاب ماست که توانسته در مقاطع مختلف خدمات گسترده‌ای به ایران عزیز داشته باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها