jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۷۵۸۲۷۴   ۲۱ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۰

زن رمال با فریب قربانی ساده‌لوح خود و به بهانه دور کردن اجنه از او و خانواده‌اش و درمان بیماری، زن جوان را 900 میلیون تومان سرکیسه کرد.

کلاهبرداری 900 میلیون تومانی رمال حیله‌گر از زن جوان

به گزارش جام‌جم، چندی پیش زنی با حضور در پلیس آگاهی استان قم از زنی به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد و گفت: مدتی بود که متوجه تغییر رفتار همسرم شدم. بعد هم پی بردم او قصد ازدواج با زنی را دارد. قدرت تحمل این موضوع را نداشتم و دنبال راهی برای تغییر تصمیم شوهرم بودم. موضوع را با یکی از دوستانم در میان گذاشتم که او پیشنهاد کرد سراغ یک رمال بروم تا با خرید نسخه‌های خوشبختی، شرایط زندگی‌ام را تغییر دهم.

وی ادامه داد: با حضور در خانه زن رمال او مدعی بود با ارواح در ارتباط بوده و می‌تواند غیب‌گویی کند و سرنوشت زندگی‌ام را تغییر دهد تا دیگر شوهرم تصمیم به ازدواج دوباره با هیچ زنی نگیرد. هر بار که سراغ زن رمال می‌رفتم از من پول می‌گرفت و نسخه‌های خوشبختی برایم می‌نوشت و این کار هشت ماه به طول انجامید.

شاکی یادآور شد: او تهدید می‌کرد که رفت و آمدم به خانه او را نباید کسی متوجه شود در غیر این صورت فرزند و خانواده‌ام به دست اجنه کافر شده و کشته خواهند شد. برای این که این حادثه رخ ندهد هر بار پول بیشتری در قبال نسخه‌هایی که برایم می‌نوشت می‌پرداختم. حتی خانه پدری‌ام را هم فروختم و پول آن را به زن رمال دادم. او در این چند ماه 900 میلیون تومان از من پول گرفت، اما نسخه‌هایش هیچ تاثیری نداشت و وضع زندگی‌ام هر بار بدتر می‌شد.

رئیس پلیس آگاهی استان قم در این باره به جام‌جم گفت: با تشکیل پرونده قضایی تحقیقات برای دستگیری متهم زن آغاز شد تا این‌که او، زمانی که شبانه قصد وارد شدن به خانه‌اش را داشت، دستگیر شد. متهم با انتقال به پلیس آگاهی اظهارات متناقضی را بیان کرد تا این‌که در مواجهه حضوری با شاکی اعتراف کرد با نوشتن نسخه‌های دروغین از او کلاهبرداری کرده است.

سرهنگ مهدی قدمی افزود: متهم با کمک دوست مشترکی که با شاکی داشت اطلاعات خانوادگی او را کسب کرده و در جلسات با اشاره به این اطلاعات، مدعی بود از گذشته و آینده زن جوان اطلاع دارد و برای درمان بیماری خواهر شاکی نیز پول گرفته بود.

وی در پایان از افرادی که در دام متهم گرفتار شده‌اند خواست با مراجعه به پلیس آگاهی قم شکایت خود را مطرح کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
غلام محبت
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۱
من عقیده دارم این افكار خرافاتی را از كله پوچ این افراد باید بیرون كرد تا فرهنگ جامعه اصلاح نشود ،میخ اهنین نرود درسنگ ، ان پول ها مجازات این افراد است
۰
۰
فرهان
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
همش از فقره فرهنگی و بی سوادی میاد.زنان متاسفانه سطح اطلاعات عمومی شان بسیار پایین است.هیچ پشتوانه علمی ندارند و در جهالت مطلق زندگی میكنند
۰
۰