jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۷۸۳۳   ۲۰ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۰

جام جم ورزشی: ستاره تیم ملی فوتبال امارات دیدار با ایران در جام ملت های آسیا 2015 را سخت دانست. او می گوید ایران در هر شرایطی تیمی خطرناک است.

ملی‌پوش امارات: ایران در هر شرایطی خطرناک است

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا 2015 باید با تیم های قطر،امارات و بحرین رقابت کند. شاگردان کارلوس کی روش سرشناس ترین تیم این گروه به شمار می آیند و شانس زیادی برای صعود به دور بعد دارند.

عبدالرحمان محمد، ستاره تیم ملی فوتبال امارات درباره دیدار تیم ملی کشورش با ایران گفت: هر چند کارلوس کی روش گفت که تیم ملی ایران خوب آماده این رقابت ها نشده است اما ما فراموش نمی کنیم که ایران تیم خطرناکی است و یکی از تیم های بزرگ آسیا است. ایران در هر حالت تیم خطرناکی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها