jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۶۲۶۸   ۱۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۹

جام جم ورزشی: سرمربی و کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران نزدیک شدن نکونام به شکستن رکوردهای تعداد بازی ملی را تبریک گفت و برای تیم ملی آرزوی موفقیت کرد.

پیغام علی دایی برای نکونام: به اظهارات مغرضانه توجه نکن

به گزارش جام جم ورزشی ، در حالی که برخی بر این باورند که بازی کردن نکونام مقابل عراق صرفا به منظور شکستن رکورد بازی های ملی علی دایی بوده، سرمربی سابق پرسپولیس طی پیامی به کاپیتان تیم ملی از این موضوع ابراز خوشحالی کرد. در این پیام آمده است:

کاپیتان محترم تیم ملی

تلاش هایت را ارج می نهم و از اینکه به زودی عنوان بیشترین بازی ملی در تیم کشورمان نصیب تو می شود از صمیم قلب خوشحالم و به تو تبریک می گویم. ورای این رکورد داخلی، آرزویم شکستن رکورد بهترین گلزن ملی دنیا توسط یک ایرانی است که انشاالله این رکورد در دست یک ایرانی باقی بماند.

می دانم کارلوس کروش از تدارکات تیم دلخور است و آنگونه که شایسته تیم ملی بود این تیم تجهیز و آماده نشد اما با شناختی که از این مربی بزرگ و تو و همبازیانت دارم می دانم که در عرصه جام ملت ها افتخارآفرینی خواهید کرد و نشان می دهید که با وجود همه مشکلات ها می توان فعل خواستن را صرف کرد.

به عنوان یک هوادار تیم ملی در لحظه لحظه بازی هایتان خود را کنارتان می بینم و برای موفقیت این تیم دعا می کنم.انشاالله برای دیدار فینال در استرالیا خواهم بود تا از نزدیک جام را در دستان کاپیتان تیم کشورم و سایر ملی پوشان ببینم.

به کاستی ها و برخی اظهارات مغرضانه توجه نکن. تردیدی ندارم که تو و همبازیانت به همراه کی روش و کادرش شایسته بهترین ها هستید. به امید سربلندی ایران و ایرانی.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر