jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۶۲۶۸   ۱۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۹

جام جم ورزشی: سرمربی و کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران نزدیک شدن نکونام به شکستن رکوردهای تعداد بازی ملی را تبریک گفت و برای تیم ملی آرزوی موفقیت کرد.

پیغام علی دایی برای نکونام: به اظهارات مغرضانه توجه نکن

به گزارش جام جم ورزشی ، در حالی که برخی بر این باورند که بازی کردن نکونام مقابل عراق صرفا به منظور شکستن رکورد بازی های ملی علی دایی بوده، سرمربی سابق پرسپولیس طی پیامی به کاپیتان تیم ملی از این موضوع ابراز خوشحالی کرد. در این پیام آمده است:

کاپیتان محترم تیم ملی

تلاش هایت را ارج می نهم و از اینکه به زودی عنوان بیشترین بازی ملی در تیم کشورمان نصیب تو می شود از صمیم قلب خوشحالم و به تو تبریک می گویم. ورای این رکورد داخلی، آرزویم شکستن رکورد بهترین گلزن ملی دنیا توسط یک ایرانی است که انشاالله این رکورد در دست یک ایرانی باقی بماند.

می دانم کارلوس کروش از تدارکات تیم دلخور است و آنگونه که شایسته تیم ملی بود این تیم تجهیز و آماده نشد اما با شناختی که از این مربی بزرگ و تو و همبازیانت دارم می دانم که در عرصه جام ملت ها افتخارآفرینی خواهید کرد و نشان می دهید که با وجود همه مشکلات ها می توان فعل خواستن را صرف کرد.

به عنوان یک هوادار تیم ملی در لحظه لحظه بازی هایتان خود را کنارتان می بینم و برای موفقیت این تیم دعا می کنم.انشاالله برای دیدار فینال در استرالیا خواهم بود تا از نزدیک جام را در دستان کاپیتان تیم کشورم و سایر ملی پوشان ببینم.

به کاستی ها و برخی اظهارات مغرضانه توجه نکن. تردیدی ندارم که تو و همبازیانت به همراه کی روش و کادرش شایسته بهترین ها هستید. به امید سربلندی ایران و ایرانی.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها