jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۵۴۵۲   ۱۳ دی ۱۳۹۳  |  ۲۱:۱۲

جام جم ورزشی: سرمربی جدید راه آهن از شرایط خود در این باشگاه می گوید.

قرارداد 12 هزار تومانی به نیت 12 امام

به گزارش جام جم ورزشی، علی لطیفی حالا سرمربی جدید راه آهن است. وی در گفت و گویی با ورزش سه اظهار داشت: از امروز همه بازیکنان سر تمرین حاضر شدند و گفتند به خاطر من تمرینات را انجام می‌دهند و امیدوارم بحث مالی باشگاه هم هر چه زودتر حل شود. بازیکنان به من لطف داشتند و به خاطر من در تمرینات حاضر شدند.
وی در خصوص کادر فنی این تیم و اینکه آیا عابدزاده به عنوان مربی دروازه‌بانان باز خواهد گشت، یا خیر، گفت: عابدزاده اسطوره فوتبال ماست. اگر خواست بیاید قدمش روی چشمان ما و اگر هم نخواست که هیچ. قرار شده پس از آمدنش به ایران جلسه‌ای داشته باشیم. اگر او نیامد پرویز برومند به عنوان مربی دروازه‌بانان حضور دارد و در مورد سرپرست هم علی عابدینی فعالیت می‌کند.

وی در مورد اینکه چرا او و بازیکنان راه آهن قرارداد سفید امضا نکردند، گفت:‌ما به نیت 12 امام قرارداد 12 هزار تومانی بستیم. در واقع چون پولی در باشگاه نبود نمی‌توانستیم سفید امضا کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر