jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۴۵۸۷   ۱۰ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۶

جام جم ورزشی: مربی سابق تیم امید ایران کارمند زن فدراسیون فوتبال را کتک زد.

هومن افاضلی کارمند زن فدراسیون فوتبال را کتک زد!

به گزارش جام جم ورزشی ، هومن افاضلی مربی سابق تیم امید ایران روز گذشته به حمایت از همسرش خانم هراتیان کارمند اخراجی فدارسیون فوتبال به این فدراسیون رفت و به یک کارمند زن بی‌احترامی کرد. روز گذشته هراتیان به هنگام تردد در طبقات فدراسیون بدون دلیل مشخص ناراحت بود و کارمندان فدراسیون را بیشعور خطاب کرد و شماری از کارمندان فدراسیون فوتبال به او اعتراض کردند. ساعتی بعد هومن افاضلی در فدراسیون حاضر می‌شود و با حضور در اتاق این کارمند زن را او را به سمت دیوار پرتاب می‌کند و سپس به صورت این کارمند زن می‌زند و می‌گوید «...! چرا به زن من فحش دادی!» این کارمند زن هم خطاب به افاضلی می‌گوید«شما نامحرم هستید و حق ندارید به من دست بزنید و از اتاق بیرون بروید.» امروز هم تعدادی از کارکنان فدراسیون که شاهد این رفتار ناشایست بودند از هومن افاضلی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال شکایت کردند. حتی فیلم درگیری مربی تیم امید با این کارمند موجود است. در صورت نیاز هم از حراست و هم از کمیته اخلاق می‌توان مدارک را درخواست کرد.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها