jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۴۵۰۵   ۱۰ دی ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۰

جام جم ورزشی: برگزاری جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ روزی یک میلیون دلار برای استرالیا ارزش خواهد داشت.

جام ملت‌های آسیا روزی یک میلیون دلار درآمد برای استرالیا

تیم‌ها برای شرکت در مسابقات جام‌ملت‌های آسیا 2015 به استرالیا رسیده‌اند تا روزانه یکی میلیون دلار در سه هفته برگزاری این مسابقات به جیب اقتصاد استرالیا واریز شود.

این مسابقات که در پنج شهر برگزاری می‌شود، از نهم ژانویه با دیدار استرالیا مقابل کویت در ملبورن آغاز می‌شود. 16 تیم در این روزها 32 بازی را در شهرهای سیدنی، ملبورن، بریسبین، نیوکاسل و کانبرا برگزار می‌کنند.

مؤسسه گردشگری استرالیا اعلام کرد که این رویداد 23 روزه می‌تواند 23 میلیون دلار به سود محصولات داخلی بیفزاید و افزایش 15 درصدی حضور توریست در این ماه بعد از این مسابقات را پیش‌بینی کرد.

جان او سالیوان، رئیس مؤسسه گردشگری اعلام کرد که این مسابقات تعداد گردشگران خارجی و داخلی را افزایش داد و استرالیا را به 2.5 میلیارد بیننده تلویزیونی نشان دهد.

گردشگران آسیایی در حال حاضر بیشترین رشد را در میان بازدیدکنندگان از استرالیا دارند و از ارزش زیادی در صنعت گردشگری این کشور برخوردارند.

انتظار می‌رود بیش از 500 هزار تماشاگر در این مسابقات حاضر شوند که 30 هزار نفر از خارج از استرالیا به تماشای این مسابقات می‌آیند.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر