jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۴۱۳۱   ۰۹ دی ۱۳۹۳  |  ۱۷:۱۱

جام جم ورزشی: ایکر کاسیاس دروازه بان اسطوره ای رئال مادرید که با یک خبرنگار ازدواج کرده در ابتدای سال 2014 صاحب یک پسر شد.

ترس دروازه بان اسطوره ای از دیده شدن پسرش +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، نام پسر ایکر کاسیاس "مارتین" است و چند روز دیگر یک ساله می شود. مارتین در شش ماهگی به همراه مادرش به برزیل رفت تا در جام جهانی 2014 برزیل در کنار پدرش حضور داشته باشد. پسر کوچک کاسیاس که بسیار زیبا هم است مورد توجه شرکت های تبلیغاتی قرار گرفته است اما کاسیاس و همسر خبرنگارش یعنی سارا کاربونرو ترس زیادی از دیده شدن پسرشان دارند. آنها به پیشنهادهای مالی وسوسه انگیز تمام کمپانی های تبلیغاتی پاسخ منفی داده اند چرا که نمی خواهند پسر کوچکشان بیش از اندازه در چشم باشد. کاسیاس درباره پسرش مارتین می گوید :"من و سارا می خواهیم مارتین مثل سایرین بزرگ شود و تفاوتی با آنها نداشته باشد. ما نمی خواهیم او از همین اکنون در چشم باشد و در دنیای پر زرق و برقی قرار بگیرد. چیزی که برای من خیلی اهمیت دارد مارتین است، او حتی از فوتبال و تمام چیزهای دیگری که در دنیا وجود دارد برایم با ارزش تر است. "

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر