jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۴۱۳۱   ۰۹ دی ۱۳۹۳  |  ۱۷:۱۱

جام جم ورزشی: ایکر کاسیاس دروازه بان اسطوره ای رئال مادرید که با یک خبرنگار ازدواج کرده در ابتدای سال 2014 صاحب یک پسر شد.

ترس دروازه بان اسطوره ای از دیده شدن پسرش +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، نام پسر ایکر کاسیاس "مارتین" است و چند روز دیگر یک ساله می شود. مارتین در شش ماهگی به همراه مادرش به برزیل رفت تا در جام جهانی 2014 برزیل در کنار پدرش حضور داشته باشد. پسر کوچک کاسیاس که بسیار زیبا هم است مورد توجه شرکت های تبلیغاتی قرار گرفته است اما کاسیاس و همسر خبرنگارش یعنی سارا کاربونرو ترس زیادی از دیده شدن پسرشان دارند. آنها به پیشنهادهای مالی وسوسه انگیز تمام کمپانی های تبلیغاتی پاسخ منفی داده اند چرا که نمی خواهند پسر کوچکشان بیش از اندازه در چشم باشد. کاسیاس درباره پسرش مارتین می گوید :"من و سارا می خواهیم مارتین مثل سایرین بزرگ شود و تفاوتی با آنها نداشته باشد. ما نمی خواهیم او از همین اکنون در چشم باشد و در دنیای پر زرق و برقی قرار بگیرد. چیزی که برای من خیلی اهمیت دارد مارتین است، او حتی از فوتبال و تمام چیزهای دیگری که در دنیا وجود دارد برایم با ارزش تر است. "

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها