jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۴۱۲۰   ۰۹ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۰

جام جم ورزشی: روز گذشته کارلوس کی روش به دلیل ترک بدون دلیل تیم ملی از سوی علی کریمی بسیار ناراحت بود و نمی خواست اتوبوس را ترک کند و وارد فرودگاه شود.

تلاش نکونام برای راضی کردن کی روش +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، در شرایطی که همه بازیکنان از اتوبوس برای حضور در فرودگاه پیاده شده بودند، کی‌روش از اتوبوس پیاده نشد تا نکونام در نهایت پس از صحبت با وی او را از اتوبوس پیاده کند.
این در حالی بود که اجازه ندادند هیچ خبرنگاری به اتوبوس تیم ملی نزدیک شود و به نظر می‌رسید که جلسه برگزار شده درون اتوبوس درباره خداحافظی علی کریمی از مربیگری تیم ملی باشد این اتفاقات در حالی رخ می‌داد که 10 دقیقه پیش از آن بازیکنان تیم ملی از اتوبوس پیدا شده بودند.ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها