jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۳۸۰۴   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۲۱:۰۲

جام جم ورزشی: چند روز دیگر علاوه بر معرفی بهترین بازیکن مرد جهان در مقر فیفا بهترین بازیکن زن جهان هم معرفی می شود.

شانس اصلی تصاحب توپ طلای 2014 فوتبال زنان +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، نادینه کسلر هافبک 26 ساله تیم ملی فوتبال آلمان و باشگاه ولفسبورگ اصلی ترین گزینه دریافت توپ طلای فوتبال زنان جهان در سال 2014 میلادی است. این بازیکن در سالی که گذشت برترین بازیکن زنان فوتبال اروپا لقب گرفت چرا که کمک زیادی به ولفسبورگ جهت تصاحب عنوان قهرمانی اروپا کرد. این هافبک تکنیکی در آلمان نیز در زمره ورزشکاران بسیار محبوب قرار دارد. او که امید زیادی دارد تا توپ طلای 2014 را از چنگ رقبای قدرتمندی چون انگرر، وامباچ و مارتا در بیاورد هدف مهم دیگری را هم در سر دارد، قهرمانی با تیم ملی فوتبال آلمان در جام جهانی 2015 زنان کانادا.

قرار است مجسمه کسلر در ولفسبورگ ساخته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها