jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۵۳۷۱۴   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۲

در پنجمین روز رزمایش محمد رسول الله (ص) انجام شد

پرتاب مقتدرانه موشک های ساحل به دریای نور و نصر

در پنجمین روز از رزمایش بزرگ محمد رسول الله (ص)، سامانه های موشکی ساحل به دریای ولایت نیروی دریایی ارتش پس از استقرار در سواحل مکران به پرتاب موشک های ساحل پایه نور و نصر به سمت نیروهای مهاجم اقدام کردند.

پرتاب مقتدرانه موشک های ساحل به دریای نور و نصر

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از قرارگاه رسانه‌ای رزمایش محمد رسول الله (ص) آجا، موشک های نور و نصر که جزو پیشرفته ترین موشک های ساحل پایه تولید شده در دهه اخیر محسوب می شوند پس از ارتقای تجهیزات رهگیری و نصب سامانه های بومی رادار گریز بر روی آنها که به دست متخصصان صنایع دفاعی کشور و مهندسان جوان سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی دریایی صورت گرفته است امروز با دقت بسیار بالا و با افزایش بُرد مؤثر آنها از سامانه های بومی ولایت پرتاب شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر