jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۳۶۵۶   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۸

جام جم ورزشی: سرمربی تیم ملی فوتبال به همراه دو بازیکن این تیم امروز(یکشنبه) در مجتمع خیریه بهشت رضا (ع) حضور یافتند.

حضور کی روش، نکونام و قوچان ن‍ژاد در مجتمع خیریه بهشت رضا(ع)

کارلوس کی روش پس از تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران به همراه جواد نکونام و رضا قوچان نژاد با حضور در مجتمع خیریه بهشت رضا (ع) به نمایندگی از اعضای تیم ایران، با کودکان تحت پوشش این مجتمع دیدار و گفت وگو کرد.

به گفته مسوول این مجتمع، کمک های تیم ملی پیش از آغاز جام جهانی سبب شد که در کنار سایر کمک های رسیده، مکانی دائمی برای این کودکان تهیه شود.

امروز همچنین از سوی کادر فنی و بازیکنان تیم ملی مبلغ 12 هزار دلار بابت تجهیز این مجتمع به کامپیوتر و تجهیزات الکترونیکی اهدا شد.

همچنین البسه و اقلام ورزشی که سرمربی تیم ملی از باشگاه منچستریونایتد تهیه کرده بود به کودکان این مجتمع و سه شعبه دیگر این مجمتع هدیه شد.

در این دیدار صمیمانه کی روش به همراه نکونام و قوچان نژاد از این کودکان خواستند برای موفقیت تیم ملی در جام ملت های آسیا دعا کنند.

کاپیتان تیم ملی از مسوول این مجتمع خواست که روز بازی های ایران در لابی این مجتمع کودکان را جمع کند تا آنها به صورت دست جمعی ضمن حمایت از تیم ملی برای موفقیت ایران دعا کنند.

یکی از کودکان هنرمند این مجتمع که از دو دست معلول بود با هنر خود و با استفاده از دهان نقاشی زیبایی را تقدیم به سرمربی تیم ملی کرد و روی آن نوشت: 'تقدیم به کارلوس کی روش و با آرزوی سربلندی ایران در جام ملت های آسیا'

کی روش هم پس از دریافت این هدیه زیبا و به یادماندنی خطاب به بهرام که سرمربی تیم ملی او را 'بهرام پیکاسو' لقب داد و گفت: باید به این هنری که خدا به تو داده افتخار کنی و من برایت بهترین ها را آرزو دارم.

سرمربی تیم ملی همچنین با اشاره به فرا رسیدن سال نوی میلادی برای کودکان ایران و جهان آرزوی آرامش و سلامت کرد و خطاب به کودکان این مجتمع گفت: با همین قدرت به زندگی تان ادامه بدهید و یادتان باشد که همیشه خوشحال باشید.

(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها