jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۳۲۸۸   ۰۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۵

جام جم ورزشی: در شرایطی که وزیر ورزش و حسین هدایتی در اردوی تیم‌ملی حضور پیدا کردند و فدراسیون فوتبال ایران بحران مالی بی سابقه ای را پشت سر می‌ گذارد.

تیم‌ملی فوتبال پول سفر به استرالیا را ندارد!

بنا بر اخبار منتشره در اطراف اردوی تیم‌ملی است در شرایطی که ملی‌پوشان ایران تمرینات جدی آماده سازی خود را برای حضور در جام ملت های آسیا آغاز کرده اند، وجه لازم برای سفر تیم‌ملی به جام ملت های آسیا به طور کامل آماده نیست و فدراسیون برای پر کردن اعتبارات این سفر طولانی مشکل دارد. البته با توجه به بحران مالی در ایران، بالا رفتن قیمت دلار و کاهش قیمت نفت این اتفاق چندان هم عجیب نیست.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران که روزهایی پرتب و تاب را پشت سر می‌ گذارد، تمام تخم مرغ های خود را در سبد تیم‌ملی چیده است. اما فدراسیون فوتبال مخارج بیشماری دارد و در شرایط اقتصادی فعلی اندکی دشوار است بدون دردسر این میزان پول را به صورت تنخواه در اختیار سرپرست تیم‌ملی قرار دهد.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر