jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۳۲۶۷   ۰۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۷

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال ایران با اضافه شدن اشکان دژاگه کامل شد و تمرینات خود را دنبال می‌کند.

تمرین تیم ملی فوتبال بدون حضور کی‌روش استارت خورد

تمرین تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز از ساعت 10 و 50 دقیقه با حضور 21 بازیکن دعوت‌شده آغاز شده است. با توجه به اینکه کارلوس کی‌ر‌وش در ابتدای تمرین در اتاق خود حضور داشت تمرین زیر نظر اوسیانو و مارکار آقاجانیان آغاز شد.

در این تمرین سروش رفیعی هم با سایر بازیکنان کارهای گروهی را انجام می‌دهد. رفیعی با مشکل کارت پایان خدمت روبرو است و تاکنون نتوانسته این مشکل را برطرف کند و تیم ملی را همراهی کند اما با توجه به حضور او در تمرین و همچنین صحبت‌های روز گذشته مسئولان نظام وظیفه به نظر می‌رسد شرایطی برای همراهی او با تیم ملی فراهم شود.

همچنین در تمرین امروز خسرو حیدری که با مصدومیت روبرو شده با بازیکنان گرم کرد.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر