jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۲۹۷۶   ۰۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۷:۳۰

همه چیز پول نیست، من در اوساسونا خوشحالم

نکونام: 6 ماه پس از رفتنم به استقلال می‌خواستم برگردم

جام جم ورزشی: جواد نکونام در آخرین مصاحبه‌اش در پمپلونا پیش از سفر به تهران از جدایی‌اش از اوساسونا و بازگشت به این تیم گفت.

نکونام: 6 ماه پس از رفتنم به استقلال می‌خواستم برگردم

نکونام گفت: می‌خواهم از سال 2012 صحبت کنم، در آن زمان خانواده‌ام غمگین بودند و از من خواستند به ایران بازگردم و من پس از 7 سال به خانه بازگشتم و در ایران فرصت بازی در استقلال به من داده شد.به من گفته شد اوساسونا را ول کردی چون در ایران پول بیشتری به تو دادند اما این‌طور نبود چون در این صورت به امارات می‌رفتم که پیشنهاد خیلی بهتری به من داده بود. من برای یک سال و نیم در استقلال بودم. در فصل اول قهرمان لیگ شدیم و به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا رفتیم و من در بین بهترین بازیکنان سال آسیا قرار گرفتم اما در همان زمان که در استقلال بودم، اخبار اوساسونا را پیگیری می‌کردم، من برای همیشه «اوساسونیستا» هستم.

نکونام ادامه داد: پس از 6 ماه حضورم در استقلال سعی کردم به پمپلونا بازگردم. من با مربی تیم و همچنین آنخل مارتین گونزالس کسی که همیشه به من کمک کرده است، صحبت کردم و در ژانویه 2013 امکان بازگشتم فراهم شد اما آرچانکو رئیس وقت اوساسونا مانع شد.آخرین بازی فصل قبل اوساسونا زمانی بود که من و مسعود در تمرینات تیم ملی برای جام جهانی بودیم و با سقوط تیم، ما هم در کنار طرفداران غمگین شدیم و من حتی فکر می‌کردم که کاش در کنار تیم بودم و کمک می‌کردم. من می‌دانستم که بازگشت، بهترین تصمیم است.‌ همه چیز در زندگی پول نیست، مهم این است که خوشحال باشید و من در اوساسونا خیلی خوشحالم. در روز بازگشتم به اوساسونا از دیدن طرفداران در استادیوم شگفت‌زده شدم و این چیزی است که با پول نمی‌توان خرید.

جواد در ادامه گفت: من برای جام ملت‌های آسیا انگیزه بالایی دارم اما اوساسونا را فراموش نمی‌کنم. من مطمئن هستم که در دور برگشت نتایج بهتری خواهیم گرفت و هفته به هفته بالاتر خواهیم رفت.

(خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها