jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۲۹۵۳   ۰۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۱

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز انگلیس را اینجا ببینید.

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز انگلیس+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، روز گذشته تمامی مدعیان قهرمانی در لیگ برتر به پیروزی رسیدند، از چلسی و من سیتی گرفته تا من یونایتد و آرسنال. اخراج اولیور ژیرو مهاجم فرانسوی آرسنال نیز موضوع قابل بحث مطبوعات ورزشی است.

روزنامه سان اسپورت در صفحه اول خود به تشابه باکسینگ دی (اشاره به ورزش بوکس) و درگیری های ایجاد شده در دیدارهای روز گذشته پرداخته است:

روزنامه میرر اسپورت با تیتر " گیشه " به پیروزیهای یونایتد و سیتی و مصاحبه روز گذشته پیگرینی درباره احتمال قهرمانی دیگر تیم‌ها به جز سیتی و چلسی اشاره دارد :

روزنامه دیلی میل در صفحه اول خود به پیروزی روز گذشته سیتی و ادامه ی تعقیب چلسی توسط شاگردان پیگرینی در صدر جدول پرداخته است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر