jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۲۸۵۱   ۰۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۹

جام جم ورزشی: آرسنال با درخشش مهاجم شیلیایی خود با وجود 10 نفره بودن در هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس بر حریف خود غلبه کرد.

پیروزی 10 نفره با کمک سوپر آلکسیس+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، شاگردان آرسن ونگر در حالی که از دقیقه 53 در پی اخراج اولیویر ژیرو، 10 نفره شده بودند، موفق شدند در پایان 2-1 حریف خود را شکست دهند. در ابتدای بازی، این آرسنال بود که بازی را بهتر شروع کرده بود و در دقیقه 9 به یک ضربه ی پنالتی رسید که توسط الکسیس سانچز از دست رفت. آرسنال حملات خود را ادامه داد تا اینکه در دقیقه 37، روی سانتر گیبس، سانچز موفق شد اشتباه اول بازی خود را جبران کرده و گل اول بازی را به ثمر برساند. شاگردان ونگر حملات خود را ادامه دادند ولی تا پایان نیمه ی اول، نتوانستند کار خاصی انجام دهند و بازی در نیمه ی اول با همان نتیجه 1-0 به پایان رسید.

نیمه ی دوم با اخراج ژیرو شروع شد. مهاجم فرانسوی پس از درگیری با انوها، با کارت قرمز مستقیم داور روبرو شد و از زمین اخراج شد. با این حال از حملات آرسنال کاسته نشد و شاگردان ونگر موفق شدند در دقیقه 63 روی حرکت عالی سانچز و پاس خوب او به روسیچکی، به گل دوم برسند. آرسنالی ها که به حاشیه امنیت خوبی دست پیدا کرده بودند، از شدت حملات خود کاستند و کوئین پارک رنجرز هجومی تر کار کرد و در دقیقه 79، چارلی آوستین موفق شد یکی از گل‌ها را از روی نقطه پنالتی جبران کند. با این حال، تلاش شاگردان ردنپ در ده دقیقه پایانی ثمره ای نداشت و بازی با همان نتیجه 2-1 به پایان رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها