jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۲۱۲۱   ۰۴ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۰

جام جم ورزشی: باشگاه منچستریونایتد اسطوره های متعددی در تاریخ خود دارد.

هفت های اسطوره ای+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، نکته جالب درباره این اسطوره ها این است که بسیاری از آنها پیراهن شماره هفت را بر تن کرده اند، پیراهنی که اکنون ارزشی دو چندان در باشگاه منچستریونایتد پیدا کرده و باعث شده هر کسی آن را به تن نکند. سایت بلیچرریپورت بزرگ ترین شماره هفت های تاریخ باشگاه منچستریونایتد را به ما معرفی می کند، شماره هفت هایی که هر کدام در زمان خود بسیار درخشیدند و به معنای واقعی ستاره بودند.

این سایت پوستر شماره هفت های استثنایی تاریخ باشگاه منچستریونایتد را طراحی کرده است. کاملا قابل پیش بینی است که در فهرست هفت های اسطوره ای شیاطین سرخ چه کسانی جای می گیرند:

جرج بست:

برایان رابسون:

اریک کانتونا:

دیوید بکام:

کریستیانو رونالدو:

آنخل دی ماریا:

این هم پرتره ای دسته جمعی از اسطوره های شماره هفت تاریخ باشگاه منچستریونایتد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر