jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۲۰۶۷   ۰۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۵

جام جم ورزشی: مهاجم جنجالی لیورپول خیلی شانس آورده است که محرومیت او به دلیل توهین نژادپرستانه اش بیشتر نشد.

عاقبت پُست نژادپرستانه یک فوتبالیست جنجالی

به گزارش جام جم ورزشی ، چندی پیش ماریو بالوتلی مهاجم ایتالیایی و رنگین پوست باشگاه لیورپول با قرار دادن عکسی در اینستاگرام موجب رنجش برخی از فرقه ها شد و واکنش آنها را برانگیخت. هر چند بالوتلی آن عکس را پاک و عذر خواهی کرد اما اتحادیه فوتبال انگلیس وی را 25 هزار پوند جریمه و یک جلسه از همراهی تیمش محروم کرد.

گفته می شد بالوتلی می توانست جریمه طولانی تری داشته باشد اما اتحادیه فوتبال انگلیس متقاعد شده وی منظوری از این کار نداشته و به اشتباه این کار را انجام داده است.

ماریو بالوتلی مدتی پیش عکس شخصیت محبوب کارتونی "سوپر ماریو" را در صفحه اینستاگرام خود گذاشته بود که تیتر این عکس "نژاد پرست نباشید" بود. در ادامه توضیحات این عکس آمده بود: سوپر ماریو یک لوله کش ایتالیایی است که توسط ژاپنی ها درست شده، انگلیسی صحبت می کند و شباهت زیادی به مکزیکی ها دارد. او مانند سیاه پوستان می پرد و سکه را مانند یهودی ها می قاپد.

انتشار این عکس باعث شد سیل انتقادات و توهین های شدید به سمت این فوتبالیست ایتالیایی سرازیر شود تا جایی که وی واکنش نشان داد و اظهار داشت که منظوری نداشته و مادر خودش هم یهودی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر