آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال

احتمال خروج یک مدافع سرشناس از فهرست استقلال

جام جم ورزشی: قرار است ظرف یکی دو روز آینده آخرین وضعیت نقل و انتقال باشگاه استقلال توسط مسئولان این تیم اعلام شود.
کد خبر: ۷۵۱۶۳۰
احتمال خروج یک مدافع سرشناس از فهرست استقلال

با وجودی تعطیلی این روزهای فوتبال باشگاه استقلال چراغ خاموش در حال مذاکره و قرارداد بستن های پنهانی با بازیکنان مورد نظرشان هستند.

بعد از اینکه روز گذشته علی نظری جویباری با وحید طالب لو مذاکرات خود را به سرانجام رساند و دروازه بان راه آهن در نیم فصل اول با استقلال به توافق رسید تا بعد از 5 سال بازگشت دوباره ای به جمع آبی پوشان داشته باشد خبرهای دیگر هم حاکی از آن است که میلاد نوری هم دیگر بازیکنی است که در لیست انتظار قرار دارد. توافقات نهایی با این بازیکن صورت گرفته اما هنوز افشارزاده قرارداد این بازیکن را امضا نکرده است و همه چیز مشروط به امضای نهایی مدیرعامل باشگاه است.

همچنین گفته می شود محسن مسلمان نیز که چندی قبل با افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال به توافق رسیده بود اما با مخالفت یحیی گل محمدی سرمربی ذوب آهن برای جدایی روبرو شده بود فاصله چندانی برای حضور در استقلال ندارد.به گفته سعید آذری قرار است چهارشنبه که روز اعلام رسمی وضعیت نقل و انتقالات باشگاه استقلال است تکلیف نهایی محسن مسلمان هم مشخص شود.

از سویی دیگر مسئولان استقلال با یک هافبک برزیلی هم مذاکراتی داشته اند و شاید این بازیکن مورد نظر قلعه نویی هم به زودی با این باشگاه قرارداد امضا کند.

اما خبر مهم دیگری که از باشگاه استقلال رسیده این است که این باشگاه به دنبال جذب یک مدافع خارجی است که اگر چنین اتفاقی رخ دهد به احتمال زیاد یکی از مدافعان سرشناس استقلال از جمع این تیم جدا می شود و در لیست فروش قرار می گیرد. باید دید آیا باشگاه استقلال می تواند یک مدافع خارجی جذب کند یا خیر.

مسئله بعدی در نقل و انتقالات این باشگاه میلاد کرمانی مقدم بازیکن جوانی است که با این تیم قرارداد بسته است اما مسئولان این باشگاه متوجه شده اند که او از ناحیه کمر مصدوم است و به نظر می رسد به همین دلیل بود که منصور پورحیدری عضو کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال در مصاحبه های خود تاکید می کرد که باید از بازیکنان جدید استقلال حتی داخلی ها تست پزشکی گرفته شود. در هر صورت میلاد کرمانی مقدم هنوز دانشجو است و تکلیف سربازی او هم مشخص نیست و قصد دارد با توجه به مصدومیت کمر برای معافیت پزشکی اقدام کند. این مسئله باعث شده تا در مورد این بازیکن مسئلان استقلال برای جذب نهایی او به تردید بیفتند.

هر چند که مسئولان نقل و انتقالاتی استقلال در ظاهر به صورت مخفیانه در حال مذاکره با بازیکنان خود هستند اما خبرهایی که از این باشگاه به گوش می رسد حکایت از این دارد که روز چهارشنبه به صورت رسمی این اخبار اعلام می شود. ظاهرا باشگاه استقلال سیاست سکوت را در پیش گرفته و منبع موثقی برای تایید اخبار استقلال که در اختیار دوستداران این تیم قرار گیرد وجود ندارد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها