jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۵۱۲۰۰   ۲۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۷:۴۳

اقدام 4 سارق نقابدار به سرقت مسلحانه از بزرگترین و مشهور ترین فروشگاه منطقه مرکزی شهر برلین در ساعات اولیه روز شنبه به مصدومیت 15 نفر از مشتریان این فروشگاه منجر شد.

سرقت مسلحانه از مشهورترین فروشگاه برلین

در آخرین روزهای سال 2014 و 4 روز مانده به کریسمس که شلوغ ترین ایام فروش در فروشگاه های آلمان است، 4 سارق نقابدار در ساعات ابتدایی آغاز فعالیت فروشگاه «KADEWE» در یکی از پرتردد ترین مناطق شهر برلین اقدام به سرقت مسلحانه از این فروشگاه کردند.

براساس اعلام منابع پلیس برلین، هدف سارقان نقابدار که با به صدا درآمدن زنگ خطر فروشگاه و سر رسیدن نیروهای پلیس موفق به فرار شده اند، سرقت از بخش جواهر فروشی در طبقه همکف این فروشگاه بوده است.

رسانه های شهر برلین همچنین از حضور سریع کماندوهای ویژه برای دستگیری سارقان خبر دادند که البته تلاش آنها بی نتیجه مانده و سارقان مسلح موفق به فرار شده اند.

به گزارش رسانه ها به خاطر استفاده از «گاز فلفل» از سوی سارقان با هدف دور کردن ماموران پلیس و مشتریان فروشگاه از نزدیکی خود، دستکم 15 نفر دچار مصدومیت و مشکلات حاد تنفسی شدند. (ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر