jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۵۱۱۹۵   ۲۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۷:۴۴

مهلت ثبت نام در پذیرش بدون آزمون (صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) کاردانی نظام جدید و کاردانی به کارشناسی موسسات غیرانتفاعی و پیام نور فردا 30 آذر پایان می یابد.

مهلت ثبت نام در 3 پذیرش بدون آزمون فردا پایان می یابد

مهلت ثبت و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته های کاردانی به کارشناسی موسسات غیرانتفاغی و غیر دولتی که پذیرش در آنها بر اساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد از روز شنبه 17 آبان 93 آغاز شده بود با توجه به تمدید صورت گرفته فردا یکشنبه 30 آذر پایان می یابد. تاکنون 33 هزار و 572 نفر در این دوره ثبت نام کرده اند.

همچنین مهلت ثبت و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته های تحصیلی آزمون 93 دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاغی و غیردولتی که پذیرش در آنها صرفا براساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد از روز شنبه 10 آبان 93 آغاز شده بود با توجه به تمدید صورت گرفته فردا یکشنبه 30 آذر پایان می یابد. تاکنون 89 هزار و 548 نفر در این دوره ثبت نام کرده اند.

مهلت ثبت و انتخاب رشته برای شرکت در رشته های دوره های کاردانی نظام جدید سال 93 موسسات غیرانتفاغی و غیر دولتی که پذیرش در آنها بر اساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد از روز شنبه 19 آبان 93 آغاز شده بود با توجه به تمدید صورت گرفته فردا یکشنبه 30 آذر پایان می یابد. تاکنون 9 هزار و 483 نفر در این دوره ثبت نام کرده اند. ( مهر )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها