jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۱۰۸۳   ۳۰ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۰

جام جم ورزشی: ستاره مصدوم آرسنال با تمریناتی بسیار سخت و طاقت فرسا خود را برای بازگشت به میادین آماده می کند.

تمرینات طاقت فرسا برای بازگشت به میادین+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، جک ویلشر مهاجم جوان و 22 ساله آرسنال از ناحیه رباط صلیبی پا مصدوم است و تا سه ماه امکان بازی کردن ندارد اما با این حال دست از تمرین برنمی گردد. او به دیلی میل گفته برای او هیچ چیز بدتر از نشستن در خانه و تماشای فوتبال از تلویزیون نیست. نوع تمرینات وی آرسن ونگر سرمربی آرسنال را نگران کرده تا جایی که ونگر به ویلشر پیغام داده با تمرینات سخت و غیر منطقی مصدومیت خود را تشدید نکند اما ویلشر که فقط به بازگشت زودتر از موعد مقرر به میادین فکر می کند حاضر به کنار گذاشتن تمرینات سخت نیست. او این عکس ها از تمرینات سخت خود را بر روی شبکه اجتماعی اش منتشر کرده است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر