jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۱۰۴۲   ۲۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۸:۵۴

جام جم ورزشی: سپ بلاتر رییس سوئیسی فیفا بار دیگر تاکید کرد که جام جهانی 2022 بدون هیچ تردیدی در قطر برگزار می شود و تمام اخبار مبنی بر سلب امتیاز از شیوخ قطری کذب محض است.

حمایت تمام جانبه رییس فیفا از میزبانی قطری ها

به گزارش جام جم ورزشی ، سپ بلاتر که از شایعات پیرامون سلب امتیاز از قطری ها خسته شده صریحا اعلام کرد که تنها یک زلزله شدید می تواند میزبانی را از قطری ها بگیرد.

بلاتر در یک کنفرانس مطبوعاتی که پس از موافقت کمیته اجرای فیفا با انتشار گزارشی در مورد ادعای وجود فساد در حول و حوش سپردن میزبانی جام های جهانی 2018 و 2022 به روسیه و قطر گفت :' گرفتن میزبانی جام جهانی از قطر واقعا به یک زلزله و عناصر جدید به شدت مهم نیاز دارد. '

قطر بویژه با اتهاماتی در مورد تقاضای خود برای میزبانی این مسابقات رو به رو شده ولی به شدت هرگونه خلافکاری را تکذیب کرده است.

بلاتر که در این کنفرانس مطبوعاتی به زبان آلمانی صحبت می کرد،گفت :' در حال حاضر ، هیچ دلیلی برای منصرف شدن از تصمیم هایمان وجود ندارد. این دو جام جهانی در تقویم قرار دارد و تنها چیزی که معلوم نیست تاریخ دقیق برگزاری جام جهانی 2022 است ولی این دو جام جهانی انجام خواهد شد. '

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر