jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۷۵۰۶۷۰   ۲۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۰

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: اطلاعیه داده‌ایم که نیروهای فرا منطقه در منطقه رزمایش مشترک محمد رسول‌الله(ص) ارتش حضور نداشته باشند.

نیروهای فرامنطقه‌ نباید در منطقه رزمایش باشند

امیر دیادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش صبح امروز پنج‌شنبه در نشست خبری که برای اعلام خبر رزمایش مشترک ارتش برگزار شد در سخنانی گفت: اطلاعیه داده‌ایم که نیروهای فرا منطقه در منطقه رزمایش مشترک محمد رسول‌الله(ص) ارتش حضور نداشته باشند.

وی افزود: ما منطقه‌ای را برای رزمایش انتخاب کرده‌ایم که اگر نیروهای فرا منطقه‌ای، منطقه این رزمایش مشترک را ترک نکنند، خودشان مسئول هستند.

جانشین فرمانده نداجا گفت: انواع موشک‌های سطح به سطح، ساحل به دریا، زمین به هوا و اژدرها در رزمایش محمد رسوال‌الله (ص) شلیک می‌شوند.

دریادار سیاری همچنین درخصوص حضور نیروی دریایی سپاه در این رزمایش گفت: دو پایگاه نیروی دریایی سپاه در جاسک و چابهار همراه با تجهیزات تحت کنترل عملیاتی رزمایش قرار خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه در این رزمایش از پهپادهای ویژه خود استفاده خواهیم کرد، گفت: از این پهپادها در حوزه گشت و شناسایی که عمدتا دریاپایه هستند استفاده می‌کنیم.

دریادار سیاری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا ناظرین بین‌المللی نیز در این رزمایش حضور خواهند داشت یا خیر اظهار داشت: خیر؛ هیچ ناظر بین‌المللی در این رزمایش حضور نخواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها