jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۰۲۴۱   ۲۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۲

جام جم ورزشی: تیه ری هانری روز گذشته با اعلام خبر خداحافظی اش اعلام داشت که از این پس به عنوان کارشناس و مفسر شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت فعالیت می کند.

تیه ری هانری گران ترین چهره فوتبالی تاریخ شبکه های ورزشی+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، تیه ری هانری روز گذشته رسما خبر خداحافظی اش از فوتبال را اعلام کرد. اکنون به نظر می رسد پیشنهاد چشمگیر و نجومی شبکه اسکای اسپورت در خداحافظی این ستاره فرانسوی دنیای فوتبال بسیار تاثیر گذار بوده است. هانری که سابقه بازی کردن در تیم هایی نظیر یوونتوس، آرسنال و بارسلونا را در کارنامه دارد با این شبکه قراردادی گزاف بسته که بر اساس گزارش دیلی میل 24 میلیون پوند است ، رقمی که اگر می خواست به فوتبال خود ادامه دهد هرگز نمی توانست آن را با توجه به سن و سالش حتی از بزرگ ترین باشگاه های اروپایی به دست بیاورد. مشخص است که پیشنهاد چشمگیر این شبکه ورزشی در خداحافظی هانری از فوتبال بسیار موثر بوده است.

هانری که برترین بازیکن تاریخ باشگاه آرسنال محسوب می شود و قهرمانی در جام جهانی 98 فرانسه با تیم ملی فرانسه را هم در کارنامه خود دارد روز گذشته اظهار داشت که از این پس فقط به مسئولیت و تعهد خود به شبکه اسکای اسپورت فکر می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر